Samen maken we het verschil: €12.500 voor Stichting Opkikker
Bedankt voor jullie steun tijdens ons 50-jarig jubileum!
Afgelopen zaterdag heeft Hollander Techniek een donatie van €12.500 overhandigd aan Stichting Opkikker tijdens de Opkikkerdag bij Center Parcs De Eemhof. Stichting Opkikker organiseert onvergetelijke dagen voor gezinnen met een langdurig ziek kind, dagen vol ontspanning, plezier en bijzondere ervaringen. Dit sluit naadloos aan bij onze waarden rondom zorg, familie en gezondheid.
In het kader van ons 50-jarig jubileum vroegen wij klanten en leveranciers om in plaats van een cadeau een donatie te doen. Dankzij hun gulle bijdragen én onze eigen bijdrage konden wij samen dit prachtige bedrag schenken.
Wij zijn trots dat we op deze manier een steentje kunnen bijdragen en danken onze relaties en leveranciers hartelijk voor hun steun. Dankzij jullie inzet kunnen nóg meer gezinnen een dag beleven om nooit te vergeten.
Een groot compliment gaat uit naar Stichting Opkikker en alle vrijwilligers voor hun passie en toewijding bij het mogelijk maken van deze bijzondere dagen.
Vriend BV en Vriend Duurzaam BV sluiten zich aan bij de Hollander Groep
Nieuws21 augustus 2025
Vriend BV en Vriend Duurzaam BV uit Coevorden zijn sinds kort onderdeel van de Hollander Groep. Een mooie stap waarmee een krachtige samenwerking ontstaat die kansen biedt aan alle betrokken partijen.
Onlangs tekenden AH-franchiser Jan Linders supermarkten en Team Service Ahold Delhaize van Hollander Techniek een verlenging voor het meerjaren onderhoudscontract voor haar 55 AH-winkels.